(Z góry piszę, że jest to oneshot na podstawie gifa więc nie będzie zbyt długi, a poza tym mózg zaczyna mi się przegrzewać.)
Nezumi zwyczajowo pochylony nad lekturą zapewne bardzo pięknego tomiku poezji romantycznej. Wydawałoby się że jest to przepiękny krajobraz. Do granatowo włosego podbiega uradowany Shion z opakowaniem Pocky w dłoni. Przerywa spokój Szczura swoim śpiewnym głosikiem.
- Nezumi! Zagrajmy!
- Co proszę?
- Zagramy? Proszę. - białowłosy wyciągnął z opakowania jeden paluszek i włożył go sobie do ust.
- W to? To da się tym w cokolwiek zagrać? - zapytał kpiącym głosem nieodrywając wzroku od książki.
- Nezumi~ Tylko ten jeden raz.
- No dobrze, ale tylko ten jeden.
Chłopak przysunął swoją twarz do twarzy Shiona i delikatnie złapał ząbkami za paluszka. "Muszę przyznać że jest wyjątkowo słodki. P-paluszek znaczy się, nie Shion."
Gryźli paluszek przez kilka chwil, gdy nagle Nezumi postanowił złamać go w pół zostawiają Shiona z malutkim kawałkiem w buźce i smutnym wyrazem twarzyczki. Oczy białowłosego mówiły tylko jedno, no może troszkę więcej. Coś pomiędzy "Zabije cię za to.", a "Nezumi~ Chcę żebyś mnie pocałował." Siedzieli tak przez chwilę dopóki Shion nie zaczął 'wciągać' paluszka. Zaskakujące jak szybko znikał z oczu Nezumiego. Ten jednak nieugięty próbował ponownie przeczytać poradnik Perfekcyjej Pani Domu :| (Małgorzata approves) Dopiero gdy zobaczył ten morderczo smutny przekaz w jego oczach rzucił się na niego swoimi gorącymi wargami.
Koniec! Próbowałam być zabawna. :| Mam szczerą nadzieję, że mi to wyszło. Od czasu do czasu będę robić właśnie takie one-shoty. W moim "schowku" mam jeszcze dwa opowiadania, więc możecie się spodziewać ich na dniach, lub nawet jeszcze dziś. Piszcie propozycje opowiadań w komentarzach, albo na asku.
♡₰


TEN GIIIIIF *q* NEZUSHI MADE MY DAY, skreślić, NEZUSHI MADE MY LIFE ♥♥♥
OdpowiedzUsuńBorze sosnowy, wszędzie jak widzę cokolwiek z tą świętością po prostu... Nw. Zwrot rzygam tęczą nigdy mi nie podpasował, czym innym nie chce mi się rzygać nawet w komentarzu, więc po prostu wiedz, że NEZUSHI TO MA ŚWIĘTOŚĆ ♥♥♥
Co tym wstępem chciałam osiągnąć? W sumie nic, musiałam się tylko podzielić nadmiarem uczuć odnośnie gifa, opka, sensu życia (NEZUSHI) itd...
No w skrócie - od razu tak mogłam - cholernie mi się podobało. Bo Flower, bo gif, bo NEZUSHI ♥♥♥
Tak... chyba czas się zmywać x.x bo pierdzielę głupoty a spać trzeba xD
Całuski~ ;*
Btw, zapomnieć o propozycji niemoralnej, toż to zbrodnia! ; o
UsuńAle przyszło co do czego, a ja siedzę i na dobrą sprawę NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA na co mam ochotę x.x
więc po chwili namysłu - dawajta więcej NEZUSHI ♥♥♥ XD
no ale żeby nie było, dorzucam coś czego nie było (chyba że o czymś nw x.x)
Byłaby możliwość na parking z mangi Konbini-kun spod pióra Junko? *^* Boszsz, czytam to praktycznie codziennie xD