☆Witam, o zdrowie pytam.☆
A teraz już całkiem poważnie, to pierwszy raz gdy piszę do was, a nie tylko dodaje kolejne części opowiadania. Niestety nie mam pomysłu na dalsze losy bohaterów mojego opowiadania, poza tym pomieszałam kilka wątków co dało niezbyt ciekawy efekt.
Postanowiłam zacząć wszystko od początku. Pierwszą zmianą będzie nazwa jak i cel bloga, planuję tu zrobić coś w rodzaju wielkiego zbioru moich opowiadań yaoi i nie tylko. Mam dużo pomysłów na kilku częściowe opowiadania, jak i one-shoty.
Dużą rolę będzie też odgrywał wygląd mojego bloga, postaram się aby był bardziej przejrzysty i jasny. Z doświadczenia wiem, że oczy bardziej męczą się gdy czytamy biały tekst na czarnym tle.
Jak narazie to chyba tyle z moich planów. Mam też kilka niespodzianek, które zobaczycie dopiero po "super przemianie" bloga. Jestem teraz przepełniona entuzjazmem, więc mam nadzieję, że wszystko wyjdzie i się wam spodoba.
Postanowiłam zacząć wszystko od początku. Pierwszą zmianą będzie nazwa jak i cel bloga, planuję tu zrobić coś w rodzaju wielkiego zbioru moich opowiadań yaoi i nie tylko. Mam dużo pomysłów na kilku częściowe opowiadania, jak i one-shoty.
Dużą rolę będzie też odgrywał wygląd mojego bloga, postaram się aby był bardziej przejrzysty i jasny. Z doświadczenia wiem, że oczy bardziej męczą się gdy czytamy biały tekst na czarnym tle.
Jak narazie to chyba tyle z moich planów. Mam też kilka niespodzianek, które zobaczycie dopiero po "super przemianie" bloga. Jestem teraz przepełniona entuzjazmem, więc mam nadzieję, że wszystko wyjdzie i się wam spodoba.
★★★
P.S. Ostatnio gdy weszłam na bloga zauważyłam, że wybiło mi już ponad 1000 wyświetleń za co chciałam serdecznie podziękować.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz